image description
Parasole ogrodowe spełniają szereg istotnych funkcji - chronią przed nadmiernym słońcem oraz deszczem, zapewniają przyjemny cień i chłód podczas upalnych dni, a także stanowią modny i stylowy element wyposażenia ogrodu. Aby dobrze spełniały swoje zadania, muszą być wykonane z dobrych jakościowo, wytrzymałych materiałów, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i zapewniających trwałość na długie lata. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości parasole i ogrodowe, idealne do tarasu lub ogrodu.

Wybór parasola ogrodowego
Wybierając parasol ogrodowy, warto zastanowić się nad kilkoma istotnymi kwestiami - jak duży parasol jest nam potrzebny? Jakie funkcje powinien spełniać? Jaki kolor i kształt najbardziej nam odpowiada? Wybór odpowiedniego modelu nie jest wcale taki prosty!

Jeśli parasol będzie przez większość czasu wystawiony na zewnątrz, najlepiej wybrać taki, który zapewnia wyższą wytrzymałość oraz odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Jeśli parasol będzie używany tylko okazyjnie, w zupełności wystarczy w tym celu kupić prostszy i tańszy model.

W przestronnym ogrodzie, najlepiej będzie prezentował się efektowny, duży parasol. Jeśli natomiast mamy do dyspozycji niewielką powierzchnię, zdecydowanie lepszym wyborem będzie mały, wygodny i łatwy do przeniesienia parasol.

Parasole różnią się od siebie nie tylko rozmiarem czy kolorem, ale także rodzajem stelaża. Modele na prostym kiju są z reguły tańsze, za to parasole łamane zapewniają większą wygodę i ustawność, dzięki czemu świetnie sprawdzają się przy ogrodowych kompletach wypoczynkowych. Stelaż może być wykonany z różnych materiałów, ale najczęściej stosowana jest stal lub aluminium.

Nasze parasole ogrodowe łączą w sobie wyjątkowy styl i funkcjonalność. Staranne wykonanie i zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że mogą służyć nawet przez wiele lat. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo idealnego parasolu do ogrodu, tarasu, czy może na balkon - w naszym sklepie znajdą Państwo całe mnóstwo atrakcyjnych propozycji!

Wyceń swój parasol ogrodowy

miejsce na konfigurator