image description
Markizy tarasowe bez kasety, w półkasecie czy w pełnej kasecie? Pomagamy Państwu podjąć optymalną decyzję

Wybór odpowiedniego modelu markizy tarasowej zależy od wielu czynników, od rodzaju tarasu i jego uwarunkowań aż do planowanego budżetu inwestora. Proponujemy Państwu trzy modele markiz tarasowych: bez kasety, w półkasecie i w pełnej kasecie. Oto czym się one różnią między sobą:

Markiza bez kasety

To najtańszy rodzaj markizy, niestety bez dodatkowego daszku oddziałują na nią szkodliwe warunki atmosferyczne. Przed zimą najlepiej wykonać wręcz jej demontaż. Oprócz tych utrudnień markiza tarasowa bez kasety wykonana jest, podobnie jak inne modele, z tkaniny impregnowanej, która chroni nas przed aktualnymi warunkami pogodowymi.

Markiza w półkasecie

Ten rodzaj markizy posiada bardzo wysokiej jakości aluminiowy daszek, który osłania ją i przeciwdziała destrukcji materiału. Zwinięta, układa się w widoczny front markizy i przednią falbankę. Dół tej konstrukcji umożliwia cyrkulację powietrza. Zaletą markizy w półkasecie jest odporność naturalnego koloru materiału na blaknięcie. Mimo, że ramiona całej tej konstrukcji z dołu pozostają widoczne, dzięki aluminium zastosowanym jako materiał, markiza w półkasecie jest odporna na korozję.

Markiza w pełnej kasecie

Markiza tarasowa w pełnej kasecie wymaga największego budżetu inwestora, jednak jest ona najtrwalsza z wszystkich rodzajów markiz. Po jej zwinięciu osłona chowa się w pełni, dzięki czemu nie szkodzą jej żadne warunki atmosferyczne. Ponadto wyposażono ją w ścienne uchwyty, które wraz z tkaniną i ramionami chowane są we wnętrzu kasety. Ten rodzaj markizy tarasowej jest przez nas najbardziej polecany.

Markizy tarasowe oferujemy w całej Polsce! Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą!

Zaprezentowany asortyment markiz tarasowych oferujemy na terenie całej Polski, natomiast montaż wykonujemy dla Państwa w województwach: Śląskim, Opolskim i Małopolskim. Siedzibą naszej firmy są Bobowniki (okolice Będzina, Sosnowca i Katowic). Pełna oferta i cennik naszych produktów pozostają do Państwa wglądu. Chętnie także służymy konsultacjami i profesjonalnym doradztwem w wyborze odpowiedniej markizy tarasowej.

Wyceń swoją markizę tarasową

miejsce na konfigurator